بهترین برند و خدمات آلومینیوم در ایران با شرکت صاناکو

خدمات آلومینیوم صاناکو ارائه دهنده راه‌حل‌های کامل در زمینه فرآیندهای الومینیوم می باشد استفاده از آلومینیوم به عنوان یکی از مواد ساختمانی و صنعتی پرکاربرد، نیاز به خدمات متخصص در زمینه پردازش، ساخت، و اندودایز این فلز بی‌نظیر را ایجاب می‌کند. در اینجا، ما با افتخار بهترین خدمات آلومینیوم را با تمرکز بر کیفیت، دقت، و نوآوری ارائه می‌دهیم.

خدمات ما از جمله طراحی و ساخت قالب الومینیوم، ساخت قطعات خودرو، آنودایزینگ، اکستروژن، عملبات حرارتی و ریخته گری آلومینیوم با استانداردهای بین‌المللی است. تیم متخصص ما با دانش فنی عالی و تجربه طولانی در صنعت، اطمینان حاصل کند که تولیدات الومینیوم شما بهترین کیفیت را داشته باشند.

با انعطاف پذیری در پروژه‌های مختلف از ساختمانی تا صنعتی، ما به عنوان شریکی قابل اعتماد برای تأمین نیازهای الومینیوم شما در این سفر همراهتان خواهیم بود. با خدمات الومینیوم شرکت صاناکو، به بهترین شکل ممکن از خصوصیات منحصر به فرد این فلز استفاده کنید و پروژه‌های خود را به سطح بالاتری از کیفیت برسانید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. ما همیشه حضور خواهیم داشت تا به بهترین شکل ممکن در تحقق آرمان‌های الومینیومی شما کمک کنیم.

طراحی و ساخت قالب اکستروژن

یکی از خدمات گروه صنعتی صاناکو  ساخت و طراحی قالب های اکستروژن می باشد کارگاه قالب سازی این مجموعه از نظر وسعت امکانات و ظرفیت ساخت انواع قالب های اکسترود در کشور کم نظیر است.

اکستروژن آلومینیوم

گروه صنعتی صاناکو با بکارگیری پرس های توان 500 تن تا 4000 تن و با کانتینرهای 12 اینچ این قابلیت فراهم شده است تا بتوانیم انواع پروفیل های ساختمانی و صنعتی را با طول 30 متر و قطر 30 سانتی متر طیف وسیعی از محصولات را تا ظرفیت 120 تن در روز برای مشتریان فراهم کنیم.

ریخته گری الومینیوم

گروه صنعتی صاناکو امکان ذوب و آماه سازی انواع آلیاژهای آلومینیومی از سری ۱۰۰۰ تا ۷۰۰۰ هزار را با قطر بیلت های 6 تا 12 اینچ با طول ۶ متر را تولید می کند. این خدمات طیف وسیعی از نیازهای کشور در صنایع مختلف را فراهم نموده است

آنادایزینگ آلومینیوم

صاناکو با داشتن وان هایی با طول ۱۲ متر امکان آنادیز آلومینیوم را با طول ۱۰ متر ایجاد کرده است که در نوع خود در کشور بی نطیر است. این خدمات با جدیدترین رکتی فایرهایی با تجهیزات PLC ساخت کشور آلمان انجام می شود

رنگ الکترواستاتیک الومینیوم

صاناکو با ایجاد 3 واحد مستقل رنگ پودری به روش الکترواستاتیک دارای مجهزترین واحد رنگ پودری روی سطوح انواع قطعات و ورق های آلومینیومی در ایران می باشد تمام تجهیزات در حال بهره برداری شرکت صاناکو از کشور ترکیه تهیه گردیده است و امکان 3 رنگ را به طور همزمان داراست و توانسته تولید 50 تن در روز را برای مشتریان ایجاد کند.

عملیات حرارتی الومینیوم

واحد عملیات حرارتی صاناکو کوره عمودی حرارتی انحلالی (سولوشن) و کوینچ است که توانسته با پیشرفته ترین فناوری گردش هوا وکنترل یکنواختی کامل دما و سیستم جدایش گازهای احتراق از هوای گرم با سرعت بالا را روی مقاطع آلومینیومی را فراهم کند